Czwartek, 2014-10-02

na Węgry!

TU

budapeszt

Dyskoteka na Dzień Chłopaka!

2014-09-29
Powiększ zdjęcie

W piątek 3 pażdziernika z okazji Dnia Chłopaka odbędzie się dyskoteka szkolna. Zapraszamy!!!

Kalendarz Szkolny 2014/2015

2014-09-26
Powiększ zdjęcie

Przedstawiamy Wam Kalendarz Szkolny na rok 2014/2015.

Znajdziecie tu dni wolne od nauki z powodu świąt, zimowej i wiosennej przerwy świątecznej oraz ferii zimowych i letnich oraz dodatkowe dni wolne ustalone przez Dyrektora Szkoły.

Miasto 44 - najnowszy film Jana Komasy

2014-09-25
Powiększ zdjęcie

Młodzież naszej szkoły ma dziś okazję obejrzeć najnowszy film Jana Komasy "Miasto 44". Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat.

Do kina zaprosiliśmy również kombatantów.

Życzenia urodzinowe

2014-09-24
Powiększ zdjęcie

Pan Jan Gadalski jeden z patronów naszej szkoły, żołnierz Armii Krajowej, ukończył 90 lat.

Gimnazjum nr 3 im. AK dołącza się do życzeń urodzinowych!

"Tu-wim" na deskach iteatru TVP w Gimnazjum nr 3!

2014-09-23
Powiększ zdjęcie

Spektakl „Tu-wim” - przyjmowany bardzo entuzjastycznie na scenach w Londynie, Stuttgarcie czy Sibiu - został wystawiony dziś na Małej Scenie w ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół.

Również Gimnazjum nr 3 uczestniczy w tym wyjątkowym projekcie!

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

2014-09-20
Powiększ zdjęcie

W październiku 2014 nasza szkoła przystąpi do ogólnopolskiego projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Jest to projekt o wieloletniej tradycji, który powstał z myślą o edukacji filmowej młodych widzów.

Kopciuszek vel Aschenputtel - nasz występ w Niemczech!

2014-09-19
Powiększ zdjęcie

Nasze gimnazjum otrzymało specjalne zaproszenie od zaprzyjaźnionej niemieckiej szkoły Dietrich-Heise-Schule Görlitz na Festyn Rodzinny zorganizowany z okazji 10-lecia placówki.

Grupa naszych gimnazjalistów świetnie zaprezentowała się tam w polsko-niemieckim przedstawieniu!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo