Środa, 2014-09-17

obiady

TU

Smacznego!

Szkolna wycieczka na Węgry!

2014-09-11
Powiększ zdjęcie

W tym roku proponujemy Wam 3-dniowy wyjazd na Węgry!

Zwiedzimy stolicę Węgier Budapeszt oraz przepiękne miasto Eger. Skorzystamy również, uwaga uwaga, z kąpieli w słynnych węgierskich termach!

Wody termalne to dar natury, którego możemy Węgrom tylko pozazdrościć.

Szkolny Kodeks 2.0 opracowany i wdrożony!

2014-09-10
Powiększ zdjęcie

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim programie Szkoła z Klasą 2.0.

W oparciu o ten projekt opracowaliśmy i wdrożyliśmy Szkolny Kodeks 2.0.

Jest to kodeks regulującegy wykorzystanie technologii informacyjno - komunikacyjnych w nauczaniu i uczeniu się.

Konkurs „SPEKTAKL DLA GIMNAZJALISTY”

2014-09-09
Powiększ zdjęcie

Kulturalna Szkolnastrona.pl wraz z Teatrem Groteska poszukują Gimnazjalistów, którzy z przyjemnością udzielą pisemnej wypowiedzi na temat: „Jaka sztuka teatralna/adaptacja jest dla mnie szczególnie ważna oraz cenna i dlaczego chciałbym ją polecić innym”!

Patronat honorowy nad konkursem „Spektakl dla Gimnazjalisty” objął prof. Jerzy Stuhr.

zDolny Ślązak Gimnazjalista 2014/15

2014-09-09
Powiększ zdjęcie

Przedstawiamy Wam harmonogram konkursów zDolny Ślązak Gimnazjalista 2014/2015.

Narodowe Czytanie "Trylogii" Sienkiewicza

2014-09-08
Powiększ zdjęcie

6 września nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie. Nasi uczniowie świetnie zaprezentowali się na Narodowym Czytaniu "Trylogii" Sienkiewicza.

Artysta poszukiwany!

2014-09-07
Powiększ zdjęcie

Od dziś na naszej stronie nowa zakładka dedykowana wszystkim artystycznym duszom w naszej szkole - Nasze talenty.

Jednocześnie ogłaszamy konkurs - Artysta poszukiwany! Obejrzyjcie pierwsze zgłoszone do konkursu prace!

Nasi uczniowie na Narodowym Czytaniu „Trylogii”

2014-09-06
Powiększ zdjęcie

6 września, już po raz trzeci odbędzie się Narodowe Czytanie organizowane pod patronatem i z inicjatywy prezydenta Bronisława Komorowskiego. Tym razem w całej Polsce, także w Zgorzelcu, czytać będziemy „Trylogię” Henryka Sienkiewicza.

Uczniowie naszego gimnazjum również wezmą udział w Narodowym Czytaniu!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo